725 034 704 info@speidel.cz
Košík

O nás

Společnost MIROSEP s.r.o. se již zabývá 10 let prodejem plastových nádob, nádrží na dešťovou vodujímek a dalších odpadních nádob. Po zjištění, že německé výrobky jsou mnohem kvalitnější než výrobky jiných výrobců, jsme se rozhodli pro dovoz tohoto kvalitního zboží do České republiky a stali jsme výhradním distributorem německého výrobce Speidel pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Za tuto dobu 10 let jsme ještě neměli ani jednu reklamaci na nádrže. 

NEMĚCKÁ KVALITA ZA ČESKOU CENU

Na těchto webových stránkách si můžete prohlédnout bohaté portfolio našich produktů. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy! Zboží si můžete také ihned objednat přes jednoduchý formulář.

Doba dodání je 7-10 dní.

Německá kvalita za českou cenu snižuje počet reklamací a zvyšuje počet spokojených klientů. Staňte se naším zákazníkem i Vy!

Z našeho portfolia služeb doporučujeme především nádrže na dešťovou vodu a výhodné kompletní sestavy pro využití dešťové vody. Tyto ojedinělé produkty Vám ukážou, jak se dá šetřit s vodou - tedy s tím nejcennějším, co máme na zahradě.

Rádi se pochlubíme bezkonkurenčním úkazem v České republice, a to zárukou až 25 let na naše výrobky!

TEAM firmy MIROSEP s.r.o.

 

Fotografie výrobny plastových jímek

Fotogalerie

Sklady Speidel
Produkce
frame-scrollup